16.1.13

“CELAL İLE CEREN”-AŞK KOMEDİSİ FİLM-YILMAZ PARLAR BİLDİRDİ
ŞAHAN GÖKABAKAR’DAN AŞK KOMEDİSİ: “CELAL İLE CEREN”
Vizyon Tarihi: 18 Ocak 2013
Yapımcı         : Şahan Gökbakar, Emrah Çoban
Yönetmen      : Togan Gökbakar
Yapım Şirketi: Çamaşırhane
Dağıtım Şir.   : Tiglon
Senaryo          : Şahan Gökbakar
Görüntü Yön.: Gökhan Tiryaki
Kurgu                        : Erkan Özekan
Müzik             : Oğuz Kaplangı
Genel Koor.   : Pelin Ekinci Kaya
Sanat Yön.     : Tural Polat
Kostüm          : Melis Atınç Gamsızoğlu
Süre                : 114 dk.
Türü               : Komedi
Çekim Yeri    : İstanbul
Fragman linki: http://youtu.be/CiUIJVTlp5Q
Oyuncular     : Şahan Gökbakar (Celal), Ezgi Mola (Ceren), Gökcen Göçebağ (Kubilay),   Dilşah Demir (Gözde)
Türk komedi sinemasının gişe rekortmeni ismi Şahan Gökbakar, senaryosunu kendisinin kaleme aldığı “Celal ile Ceren” adlı yeni yapımıyla sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 18 Ocak 2013 tarihinde vizyona girecek olan filmde Şahan Gökbakar’ın partnerliğini Ezgi Mola üstlendi. “Celal ile Ceren”in yönetmen koltuğundaysa Togan Gökbakar oturuyor.
Kadın-erkek ilişkilerine farklı bir açıdan bakan Şahan Gökbakar, uzun yıllar birlikte olan sevgililerin birbirlerini kaybettikten sonra yaşadığı deneyimi, yine komedi dozu yüksek özgün mizah üslubuyla beyaz perdeye taşıyor.
Yapımcılığını Şahan Gökbakar’ın yeni kurduğu Çamaşırhane’nin üstlendiği “Herkesin bir Ceren’i vardır” sloganıyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan “Celal ile Ceren”de, “Ceren” karakterini oyuncu Ezgi Mola canlandırıyor. Sette uyumlu bir çalışma arkadaşlığı yakalayan Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola “Seyirci filmde gerçek bir çift izliyormuş hissine kapılacak” diyor.
Filmin konusu: Babasının dükkanında çalışan esnaf Celal’le, büyük bir yapı markette departman sorumlusu olarak çalışan Ceren yaklaşık altı yıldır birliktelerdir. Evlenmeye karar veren çiftin yakın arkadaşlarının sebep olduğu çeşitli olaylardan dolayı Ceren ile Celal’in evlilik plânları da suya düşer.
yilmazparlar@yahoo.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder