1.5.13

ZORAKI İKILI-YILMAZ PARLAR

ZORAKI İKILI

 
David Charhon’un yönettiği ve Omer Sy, Laurent Lafitte, Sabrina Ouazani ile Lionel Abelanski’nin oynadığı Zoraki İkili (On The Other Side Of The Tracks), 03 Mayıs 2013’de M3 Film dağıtımıyla Calinos Films tarafından vizyona çıkarılıyor.
430 milyon dolar hasılatıyla tüm dünyada fırtınalar estiren Can Dostum’un yıldızı Omar Sy’in merakla beklenen yeni filmi aksiyon dolu bir komedi. Birbirlerine tamamen zıt karakterler olan iki dedektifin komik maceralarını anlatan filmde Omar Sy, varoş mahallelerde görev alan Osman adında bir polisi canlandırıyor.

Osman peşinde olduğu bir kumar çetesini yakalamak için bir takım dalaverelerle kendini suç departmanının şefi olmak üzere olan seçkin bir polis François’nın ortağı yapar. Tek amacı suya sabuna dokunmadan üstlerine doğru imajı vermek olan François’nın şimdi terfisi konusunda önünde tek bir engel vardır: Burnunu her şeye sokan Osman. Küçük bir çetenin peşinde olduğunu zanneden bu uyumsuz ikili istemeden de olsa zamanla kendilerini ülkenin en büyük suç ağını çökertmek için giriştikleri bir maceranın ortasında bulacaktır.
yilmazparlar@yahoo.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder